Wi-Fi sharing system

Problem

Czy wiesz, że w Niemczech prawie nie ma darmowe sieci Wi-Fi?. Wystarczy zapytać swoich znajomych mieszkających w Niemczech, o to, jak wiele darmowych punktów Wi-Fi mają w swoim mieście. W odpowiedź możesz się spodziewać czegoś takiego: maksymalnie 1 z 20 kawiarni. A korzystanie z tej jedynej, prawdopodobnie niesie ze sobą bardzo poważne zagrożenie. Kolejne pytanie: dlaczego twoi znajomi z Niemczech nigdy nie będą mogli założyć otwartej sieci Wi-Fi i nawet nie będą mogli podzielić się swoją siecią ze swoim sąsiadem?

Około 99% wszystkich naszych potencjalnych klientów biznesowych, do których zaliczamy kawiarnie, hotele, bary, itp., nie mają darmowej sieci bezprzewodowy lub nie mogą taką założyć nawet na własne ryzyko, bez konieczności pełnego filtrowania treści zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa niemieckiego, jak to ma miejsce dzisiaj. (Koszt kary z tytułu złamania przepisów prawa, wynosi około 300-800 euro grzywny od właściciela praw autorskich już od 1 nielegalnego pobranego filmu oraz należy się liczyć z dodatkowym ryzykiem wystąpienia działań prawnych ze względu na niezabezpieczonych treści internetowych, do którego mogą mieć dostęp dzieci i problemy z cenzurą).

problem

Cel

Dziś, naszym głównym celem jest na rynek w Berlinie z ogromną nowoczesną grupą docelową korzystającą z urządzeń mobilnych, jednakże wielu właścicieli lokalnych biznesów zapomnieli o bezpłatnej funkcji Wi-Fi. Nie mają pojęcia, że jest to możliwe i całkowicie bezpieczne w dzisiaj w Niemczech z nami.

connection

Alternatywa? Sieć komórkowa to zła alternatywa

Koszt Internet 3G w Niemczech wynosi 20 € za 5 GB. Na przykład w Rosji 5 GB LTE (4G) kosztuje 2,5-3 €! Ale i tak mieszkańcy Rosji wolą spędzać czas w miejscach z gdzie mają dostęp do bezpłatnego wifi. Właśnie z tych powodów, znaczenie Wi-Fi na terenie Niemiec jest znaczne.

connection

Rozwiązanie Co robimy i co aktualnie zostało zrobione, aby udostępnić Wi-Fi w miejscach publicznych 100% legalnie:

Step 1Dbamy o wszystkich filtrowanie ruchu z naszego serwera centralnego.

Step 2Przygotujemy specjalną stronę z umową na sesjach internautów.

Step 3Blokujemy ukryty ruch z sieci torrent i innych programów p2p.

Step 4Filtrujemy zawartości się, tak że jest w pełni bezpieczna dla dzieci.

Te 4 etapy muszą być stosowane w każdej swobodnie udostępnionej sieci wi-fi. Teraz nikt nie realizuję wszystkich etapów. Nawet Starbucks, Macdonald i inne międzynarodowe korporację. Mamy nadzieję, że staną się naszymi klientami w najbliższej przyszłości.

Inwestycje Do końca obecnej fali inwestycji i rozpoczęciu sprzedaży lewej:

Aby stać się inwestorem, prosimy o kontakt przez e-mail wifi@bondap.com

Warunki dla inwestorów

connection